Dovolená v ČR

Wellness pobyty vám dopřejí odpočinek a relaxaci

Wellness pobyty

Odpočinek, klid, masáže, relaxační procedury, příroda. Přesně tak byste si měli představit wellness pobyty, které vám nabízí hotel Kopanice. Součástí hotelového komplexu je i wellness centrum, které je hotelovým hostům k dispozici denně. A co pro vás hotel v rámci wellness pobytu přichystal? Pojďme se na to podívat.

Číst dál

Dopřejte si odpočinek v Luhačovicích

penzion luhačovice

Luhačovice jsou známé jako největší lázeňské město na Moravě. Je zasazeno do malebného podhůří Vizovických vrchů asi 20 kilometrů od Zlína. Jedná se o nejvíce navštěvované lázně ležící na Moravě. Nabízí se vám hotel i penzion v Luhačovicích. Je pouze na vás, který typ ubytovacího zařízení preferujete.

Číst dál

Odměňte se zaslouženým odpočinkem

Po celoroční práci si určitě zasloužíte dovolenou. Využijte nabídky hotelů v Bílých Karpatech, kde si můžete vybrat wellness pobyty, na kterých vás budou hýčkat a starat se o vás v prostředí krásných hor, sluníčka a čistého vzduchu. Ráno se probudíte s výhledem plným zeleně, zajdete si na procházku a dáte si bublinkovou koupel, která osvěží nejen tělo, ale i mysl, protože se budete cítit krásně uvolnění.

Číst dál