Ostatní

Jak zbavit nečistot průmyslové podlahy?

  • Napsal Vladimíra Pohanková
  • Kategorie: Ostatní

Už od dob Rakouska-Uherska patří české země mezi průmyslové krajiny, a i po více než sto letech se dá rozhodně říci, že je to fakt. Daří se u nás hlavně strojírenskému průmyslu, zvláště pak výrobcům automobilů.

Výsledek obrázku pro site:jaclean.cz

Číst dál

Posilovna v hotelu je pecka

  • Napsal Vladimíra Pohanková
  • Kategorie: Ostatní

Posilování a fitness je pro mnoho lidí nezbytnou součástí jejich každodenního života. Proto se dnes podíváme na fitness trenažery. Na trhu je jich mnoho, mnohdy jsou pro hobby i profi použití nicméně my se dnes budeme věnovat veslařskému trenažeru a jeho výběru.

fitness trenažery

Číst dál

Ostrava je město pro váš byznys!

  • Napsal Vladimíra Pohanková
  • Kategorie: Ostatní

Ostrava je pro byznys strategicky dobré místo. Většina firem sídlí v Praze a pokud něco sháníte na Moravě nebo Slezsku, do Prahy se kvůli tomu nepotáhnete.

Pokud tedy ještě nemáte pobočku v Ostravě, tak nad tím pouvažujte. Pronájem kanceláře Ostrava vám pomohou najít zkušení realitní makléři z firmy JLL. Jsou zde nově postavené moderní kancelářské komplexy jako Axis Office Park, IQ Ostrava, Nordica, Nová Karolína, Orchard nebo Red House. Je z čeho vybírat. Tak neváhejte a rozšiřte svůj byznys do Ostravy, určitě nebude litovat.

Praha 8: Tady chcete žít

  • Napsal Vladimíra Pohanková
  • Kategorie: Ostatní

Hledáte místo k bydlení i práci? Místo, kde by se dal příjemně trávit volný čas a přitom zde i pracovat a bydlet? Pak asi hledáte bydlení v Praze 8.

praha8

V okolí je přírodní památka Ládví, kde je starý lom v ďáblickém háji. Další přírodní památkou v této oblasti je Bílá skála nebo Bohnické údolí. Najdete zde i park Štvanice, který má rozlohu 11 hektarů.

V létě se můžete jít koupat do Aquaparku Šutka. V Praze 8 najdete i Muzeum hlavního města Prahy nebo sakrální památku kostel sv. Jana Křtitele.

Pro práci jsou zde také ideální podmínky. Krásné pro nabídky na pronájem kanceláře Praha 8 najdete na stránkách společnosti JLL.

Tak na nic nečekejte a spěchejte do Prahy 8.

Tip na dárek: Drony

  • Napsal Vladimíra Pohanková
  • Kategorie: Ostatní

Když někdo slyší slovo drony, tak si nejspíše představí špehovací zařízení nějakých amerických inteligencí. Jenže drony jsou vlastně velmi oblíbené hračky. Nejen hračky. V poslední době jsou drony nedílnou součástí umělců, filmařů a obdivovatelů přírody. Proč? Protože se výrazně zmenšila velikost kamer a krásné záběry se dají natočit malinkou krabičkou. Ta se upevní na dron a jde se natáčet. Nádherné panoramata a záběry z ptačí perspektivy. Proto hodně roste průmysl a výroba těchto dronů, které spadají do kategorie RC Modely. Ty jsou řízeny skrze rádiové vlny dálkovým ovladačem. A v České Republice dokonce probíhají závody dronů! Nejhorší je cenový rozptyl. Úplně základní dron se dá zakoupit za pouhých 1000 Kč, avšak kvalitní dron, který je hodně odolný stojí až 100 000 Kč. Pokud ještě nevíte, jak si udělat radost na Vánoce či přemýšlíte o dárku pro své ratolesti, dronem je určitě nezklamete!