Wellness pobyty vám dopřejí odpočinek a relaxaci

Wellness pobyty

Odpočinek, klid, masáže, relaxační procedury, příroda. Přesně tak byste si měli představit wellness pobyty, které vám nabízí hotel Kopanice. Součástí hotelového komplexu je i wellness centrum, které je hotelovým hostům k dispozici denně. A co pro vás hotel v rámci wellness pobytu přichystal? Pojďme se na to podívat.

Co wellness centrum poskytuje?

Pokud si objednáte wellness pobyty, máte se na co těšit. Součástí hotelu Kopanice je relaxační bazén s vodou o teplotě 30 °C. Příjemnou vodní proceduru ve vodě o teplotě 37 °C slibuje whirpool, který zlepšuje prokrvení končetin a uvolňuje svaly.

Vychutnejte si také pohled na panoramatickou krajinu Bílých Karpat, a to z relaxační zimní zahrady s lehátky. Dále se vám nabízí sauna, která je vhodná nejen k prevenci, ale i k otužování. A nenahraditelnou součástí tohoto wellness centra je Kneippův chodník. Jedná se o vodoléčebnou proceduru, která pomáhá při bolestech hlavy a syndromu studených nohou.

Wellness pobyty se dají objednat jak na prodloužený víkend, tak i na celý týden. Je pouze na vás, jak dlouho chcete odpočívat.