Ubytování

Vybavení domácnosti wellnessem

 • Napsal Vladimíra Pohanková
 • Kategorie: Ubytování

Každý se jednou za čas rád naloží do vany, jako utopenec do nálevu, a relaxuje dlouhé hodiny ve vodě, která postupně chladne, až je tak mrazivá, že z ní máte rýmu. Existuje nějaká skvělá alternativa, která by Vám umožnila relax na max?

domácí wellness díky vířivce

Číst dál

Ubytování v srdci Karpat

 • Napsal Vladimíra Pohanková
 • Kategorie: Ubytování

Bílé Karpaty jsou, co se týče lyžování a lyžařské turistiky, takříkajíc polem neoraným. Žádný celostátní přehled neudává výšku zdejší sněhové pokrývky, o lyžařských střediscích v této oblasti vědí zpravidla jen obyvatelé přilehlých regionů. Výlety na běžkách zde mívají často charakter dobrodružné výpravy, kdy je nutné razit si vlastní stopu a spoléhat se na své orientační schopnosti, případně znalost terénu. Nedávno se však donesla k našim uším zvěst, že v kopcích na moravsko-slovenském pomezí nad Novou Lhotou na Hodonínsku se dá letos dobře běžkovat a že jsou zde snad i udržované lyžařské stopy. Vyrazte i vy na běžky do Bílých Karpat. Výhodné ubytování v Bílých Karpatech najdete na www.ubytovanistrani.cz

Do Prahy za prací aneb kde najít pronájem?

 • Napsal Vladimíra Pohanková
 • Kategorie: Ubytování

ubytování v Praze

Stověžatá Praha je největší a nejlidnatější město České republiky. Turisty je Praha nazývána jako město mnoha tváří a od pravdy nejsou daleko. Hlavní město vás okouzlí svou architekturou, kulturními programy, nákupními centry a zábavními středisky. Praha je nejen lákadlem pro turisty, ale také sem míří spousta lidí za prací či studiem.

Jestliže plánujete dlouhodobější pobyt v Praze, ať už z pracovních, studijních či osobních důvodů, budete hledat vhodný pronájem bytu bez realitky. Realitní kanceláře požadují zpravidla složení velkých kaucí či splacení několika nájmů předem. Nemáte-li na to finanční prostředky, nevadí, protože rezidence Topolová nabízí pronájem bez realitní kanceláře.

Číst dál

Národní přírodní rezervace Čertoryje

 • Napsal Vladimíra Pohanková
 • Kategorie: Ubytování

Národní přírodní rezervace s rozlohou 325ha na území mezi obcí Radějov a hranicí se Slovenskou republikou. Rezervace je součástí CHKO Bílé Karpaty a byla vyhlášena v roce 1987. Čertoryje vytváří nejrozsáhlejší komplex bělokarpatských luk s hojným výskytem vzácných rostlin a živočichů, mimo jiné dvacet pět různých druhů orchidejí (vstavač vojenský ,vemeník dvoulistý nebo rudohlávek jehlancovitý). Název lokality souvisí s místními sesuvy půd a tím jak si je místní lidé v dřívějších dobách zdůvodňovali - "Čert to ryje". Nejen Čertoryje, ale například Žítkovou je dobré zkombinovat v jeden pobyt. A kde hledat ubytování Bílé Karpaty? Právě v Žítkové v penzionu Žajgla!

Penzion Zlín

 • Napsal Vladimíra Pohanková
 • Kategorie: Ubytování

Toužíte poznat ojedinělé památky Zlínského kraje? Lákají vás nejen zdejší zámky a církevní památky, ale také příroda a aktivní odpočinek? Ve Zlínském kraji si na své přijde opravdu každý. Budete-li chtít zůstat zde několik dnů, musíte vyřešit otázku ubytování. Preferujete-li moderní ubytování, navštivte penzion Zlín, konkrétně Penzion 66, který slibuje ubytování v moderně zařízených pokojích, jež respektují kvalitu a maximální soukromí.

Číst dál

Na výlet do Bílých Karpat

 • Napsal Vladimíra Pohanková
 • Kategorie: Ubytování

Oblast Mikroregionu Bílé Karpaty se rozkládá v podhůří dvou nejvyšších vrcholů: Velké Javořiny (970 m.n.m.) a Velkého Lopeníka (912 m.n.m.). Tento krásný kout Zlínského regionu může svým návštěvníkům nabídnout nejen hluboké lesy a rozkvetlé louky, ale i živé tradice (folklórní i řemeslné), pestrost krojů, dobrou slivovici, veselou písničku a spoustu další zábavy. Dobrým tipem může být vesnička Komňa, kde se nachází muzeum zvěrokleštičů! Také je Komňa považována za rodiště "učitele národů" Jana Amose Komenského. Vrcholem všech cykloturistických cest by měla být cesta přes Žítkovou, kde naleznete nejluxusnější ubytování Bílé Karpaty v penzionu Žajgla. Například po náročném výjezdu na Velkou Javorinu si zde můžete vychutnat perfektní svíčkovou a dát si bublinkovou vanu.

Penzion v okolí Zlína

 • Napsal Vladimíra Pohanková
 • Kategorie: Ubytování

Rozhodli jste se, že letos strávíte dovolenou v České republice? Nebo se chcete vydat na víkend do oblasti, kterou ještě neznáte? Ideální volbou je Zlín. V okolí tohoto města se vám nabízí bohaté sportovní i kulturní vyžití. Řešit však budete otázku ubytování, a tak se vám nabízí penzion Zlín, který vám může poskytnout ubytování v moderních pokojích za skvělé ceny.

Číst dál