Vybavení domácnosti wellnessem

  • Napsal Vladimíra Pohanková
  • Published in Ubytování

Každý se jednou za čas rád naloží do vany, jako utopenec do nálevu, a relaxuje dlouhé hodiny ve vodě, která postupně chladne, až je tak mrazivá, že z ní máte rýmu. Existuje nějaká skvělá alternativa, která by Vám umožnila relax na max?

domácí wellness díky vířivce

Wellness na doma

Ti náročnější z nás jednoduše neukojí pouhá sůl do vany a bublinky blíže nespecifikovaného původu. Užít si uvolnění je téměř nezbytné pro některé profese. Od profesionálních atletů či sportovců, až po stavební dělníky s dvanáctihodinovými šichtami. A takový domácí wellness hodně pomůže s trablemi každodenního života. Vířivky Hydropool jsou skvělou volbou pro ty, kteří se rádi nechávají hýčkat a rozhodli se říct jasné a striktní „Ne!“ všem bolestem a vyčerpání.

Vířivka domů

Trysky s teplou vodou Vám uvolní svlastvo a díky znalosti ergonomie lidí spolupracujících na vývoji se Vám svalstvo přemasíruje do správné a zdravé polohy. Po opuštění těchto výřivek Vás bude možná bolet jen to, že už v ní neležíte a musíte si počkat další den, nebo to, že máte silné varhánky na konečcích prstů. Takový zážitek doprovázený aromaterapií a správným tónem světla je doopravdy unikátní a už nikdy nebudete chtít zakusit nic jiného. S čím Vám hydromasáž pomůže?

  1. Bolesti nohou
  2. Bolesti zad
  3. Migrény
  4. Stresové prostředí
  5. Nemožnost spát

Pokud áte chronické bolesti a trpíte alespoň jednou z těchto těžkostí, tak neváhejte a pořiďte si vířivku. Život se má žít a ne protrpět.