Do Prahy za prací aneb kde najít pronájem?

  • Napsal Vladimíra Pohanková
  • Published in Ubytování

ubytování v Praze

Stověžatá Praha je největší a nejlidnatější město České republiky. Turisty je Praha nazývána jako město mnoha tváří a od pravdy nejsou daleko. Hlavní město vás okouzlí svou architekturou, kulturními programy, nákupními centry a zábavními středisky. Praha je nejen lákadlem pro turisty, ale také sem míří spousta lidí za prací či studiem.

Jestliže plánujete dlouhodobější pobyt v Praze, ať už z pracovních, studijních či osobních důvodů, budete hledat vhodný pronájem bytu bez realitky. Realitní kanceláře požadují zpravidla složení velkých kaucí či splacení několika nájmů předem. Nemáte-li na to finanční prostředky, nevadí, protože rezidence Topolová nabízí pronájem bez realitní kanceláře.

V nabídce rezidence Topolová jsou jednak garsoniéry, jednak byty v dispozici 1+1 v Praze 10. Tyto byty jsou vybaveny vlastní toaletou, koupelnou a novou kuchyňskou linkou. Pronájem je sjednáván na 12 měsíců s možností dalšího prodloužení. Cena pronájmu se liší podle druhu garsonky či bytu, ale pohybuje se kolem devíti až desíti tisíc korun.

Najít ubytování je nelehký úkol

Při výběru vhodného ubytování Praha se budete ohlížet nejen na vybavenost pokojů či bytů, ale také na jejich cenu. Najít levné, ale přitom komfortní ubytování v hlavním městě je nelehký úkol. Existuje spousta hotelů, hostelů, penzionů a ubytoven. Ušetříme vám starosti s výběrem ubytovacího zařízení. Doporučujeme rezidenci Topolová, která má ve svém portfoliu ubytovací zařízení pro dlouhodobé i krátkodobé ubytování.

Rezidence Topolová nabízí možnost ubytování pro turisty, studenty, dělníky a firmy, jednotlivce a v jejím portfoliu služeb jsou i prostory pro dlouhodobé ubytování. S vysokou kvalitou služeb budete nadmíru spokojeni.