Objevte krásy Liptova!

Liptov je jedinečný region na severu Slovenska, který je charakteristický svou rozmanitostí přírody. Na jednom místě můžete pozorovat kontrast vysokých štítů přilehlých hor s dolinami plnými jeskyní a pramenů léčivé vody.  

ubytování Liptovský Mikuláš

Celý Lipov je ohraničen nejvyššími horami Slovenska - Vysokými Tatrami, Západními Tatrami a Chočskými vrchy ze severu, Nízkými Tatrami na jihu, Velkou Fatrou od západu a Popradskou kotlinou z východu. Ať už se rozhodnete Liptov navštívit v létě nebo v zimě, rozhodně nebudete litovat.Kromě přírodních krás, kilometrů turistických tras a termálních pramenů nabízí Liptov i bohaté kulturní vyžití. Navštívit tak můžete spoustu kostelů, muzeí, historických budov či skanzenů.

 ubytování Liptovský Mikuláš

 Návštěva tohoto přírodně i kulturně bohatého regionu si žádá určitě více dní, pokud uvažujete nad ubytováním, můžete zvolit ubytování přímo v Liptovském Mikuláši, či jiném větším městě. Pokud však toužíte po klidu a spojení s přírodou vyzkoušejte ubytování v přilehlých vesničkách, které nabízí originální ubytování ve stylových apartmánech, chatkách či venkovských domcích.