Připrav se na léto s pohodlnými a stylovými plavky FOX!

  • Napsal Vladimíra Pohanková
  • Published in Ostatní

Léto už je za rohem a ačkoliv stále probíhá pandemie, nebrání ti to v ničem se vykoupat v bazéně s novými plavky FOX. Plavky nejsou pouze ke koupání ve vodě, ale k vodě se hodí jakožto tvůj letní outfit při vysokých teplotách. K výběru barev a stylu ti pomůže tento článek.

Plavky FOX

Správná volba barvy plavek

Jednou z nejdůležitějších částí výběru plavek je jejich vzhled. V tomto případě je to hlavně barva. Jaký zvolit nejlepší barevný kontrast, shodu nebo kombinaci? Začněte u sebe. Jste spíše světlejší nebo tmavší kůže? V případě kontrastu se snažíte jít opačně k barvě kůže. Pokud jste jak se říká “bílý jako stěna” vyberte spíše tmavší odstíny jako černá, vínová či tmavě modrá ať správně kontrastuje s toninami barev a odstínů. Pokud jste spíše tmavší pleti, nebojte se jít do bílých nebo světlejších odstínů. Plavky fox jsou v mnoha odstínech k výběru pro pány i dámy.

Který střih plavek?

Trendem pro muže se stal v poslední době střih broadshorts, které jsou prodyšné, volné, pohodlné a plní více než jen jednu funkci. U některých plavek tohoto střihu jsou také zabudované kapsy, proto tyto plavky slouží jako takový hybrid. Ve vodě plavecký oděv a na suchu pohodlné a prodyšné šortky. Není ani divu. Pokud tedy nechcete zrovna opalovat vaše stehna nebo se nechystáte na závod, nedoporučujeme střih Brief pro muže. Ženy to mají o něco komplikovanější, zase na druhou stranu je zde více možností. Pro ženy se stalo jakýmsi standardem střih Bikini nebo také dvoudílné plavky. Díky právě této dvoudílnosti je snadné se v nich opálit případně oslnit vysněnou polovičku. Zpátky do módy jdou také ale jednodílné kousky, které jsou dobrou volbou jak pro sport, tak pro rekreační užívání u vody. Obě tyto varianty pro plavky fox jsou dostupné v našem obchodě.

Všechny plavky FOX na jednom místě!

Ať už jste tedy muž či žena, tmavší či světlejší pleti. Všechny plavky FOX jsou dostupné na jednom místě a to na našem obchodě. Vybírejte mezi různými střihy, velikosti střihů, barvami a barevnými kombinacemi. Všechny tyto plavky vám poslouží k ultimátnímu, stylovému, ale i pohodlnému zážitku u vody. Mějte radost z léta.